MARKALARIMIZ


necvox
Araç görüntü ve eğlence sistemlerinde Esse grubu kurumsal alanda temsil eden markamız, Türkiye’nin önde gelen otomobil firmalarından olan Çelik Motor – Tem-sa – Renault – Dacia – Nissan ve Tofaş gibi sektörün önde gelen markalarıyla  iş ortaklığı yaparak kurumsal ve global alanda kısa sürede kendisini ispatlamıştır. Ürün gruplarında sektörde bulunan tüm araç modelleri için çözümler üreten ve teknolojiyi yakından takip ederek yeniliklere öncülük yapan markamız. geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine eksiksiz hizmet sunmaktadır.
necvox
Esse grubu navigasyon ve multimedya ürünleri ile araç elektroniği firmalarında temsil eden markamız. sektörün önde gelen firmaları ile çalışmalarını sürdürerek bu alanda kendi adından bahsettirmiştir. Birçok  yaratıcı ürün ile araç eğlence sistemlerinde farklılık yaratmış ve dvd changer anfi’li subwoofer gibi sektörde ses getirmiş ürünleri piyasaya sürmüştür.
necvox
Evervox : Esse grup 2005 yılından bu yana Güvenlik Sistemleri sektöründe de ana tedarikçi olarak hizmet vermektedir.2011 yılı başından itibaren, ithalatını yapmış olduğu EVERVOX marka güvenlik kameraları, dijital kayıt cihazları ve diğer ürünleri Türkiye genelinde toptancı ve perakendecilere ulaştırmayı hedeflemektedir.
HİZMETLERİMİZ & E-Ticaret


necvox
Essepro, müsteri sadakat programlari ve promosyon hizmetleri ile ilgili proje tasarlama, satin alma, depolama ve lojistik, çagri merkezi ve operasyon hizmetlerinde kurumsal firmalara destek vermekte olup tüm süreçleri bilisim teknolojilerine entegre ederek bu firmalara çözüm ortakligi saglamaktadir.Basili katalog , puan bazli web katalog, sektörel satin alma, müsteri ya da çalisanlara özel özel gün hediye panellleri ve projeleri alanlarinda hizmet vermektedir. unilever ( elidor , cif, algida, dove, signal, lipton ve diger markalari) pepsi, filli boya, fawori boya, dyo boya, kemal kükrer, frito lay, pinar su, saint gobain weber , eczacibasi, wella kozmetik, fresenius medical, nobel ilaç baslica çözüm ortakligi yapilan firmalardir.
necvox
ESSE GRUP, gelişen teknoloji ve pazar ihtiyaçlarını takip ederek ürün portföyünü hızla genişletmektedir. Günümüzün vazgeçilmez alış veriş ortamı olan e-ticaret konusunda da iddalı bir yatırım yaparak bedavacim.com.tr e-ticaret sitesinden online satış işlemlerine başlamıştır.
Her türlü çözüm ve proje uygulamada yeterli teknik donanıma sahip 100’ü aşkın personeli ve 20 araçlık satış ve hizmet filosunun yarattığı sinerji ile hızla büyüyerek sektörünün lideri olmuştur.
necvox
İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun fiyata sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda müşterilerine hizmet etmeyi ilke edinen dukkan.com.tr, 10 yıllık aktif saha hizmeti sonucunda e-ticaret sitesi açarak 7/24 online alışveriş mağazasını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. 350 adet farklı kategoride 10000 lerce ürünü 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim etme taahhüdü veren dukkan.com.tr siz değerli müşterilerimizin yoğun talepleri ve siparişleri doğrultusunda hızla büyümüş ve alışverişte rağbet gören bir yer haline gelmiştir.